میلک شیک مارشمالو

میلک شیک مارشمالو یک نوشیدنی فوق‌العاده زیبا و با تزئینی منحصر به فرد است. البته از این تزئین می‌توانید برای سرو هرگونه میلک شیکی مثل توت فرنگی، شکلات، بادام زمینی و... استفاده کنید. تزیین ویژه میلک شیک مارشمالو به این صورت است که لبه لیوان داخل شکلات ذوب شده و بعد داخل ترافل رنگی فرو می‌رود و به این ترتیب لیوان شما یک حاشیه زیبا، جذاب و خوردنی پیدا می‌کند!

تزیین مخصوص تولد کودک

تهیه میلک‌شیک مارشمالو بسیار آسان است و برای تولد بچه‌ها حرف ندارد. می‌توانید از استکان یا لیوان شات و نی‌های رنگی زیبا برای سرو در تولد کودک استفاده کنید.

طرز تهیه: نصف پیمانه مارشمالو را داخل یک کاسه مناسب مایکروفر بریزید. سپس یک قاشق شیره طلائی به آن اضافه کنید و کاسه را به مدت ۳۰ ثانیه داخل مایکروفر قرار دهید تا مارشمالو آب شود. ظرف را از مایکروفر خارج کنید و مارشمالو را هم بزنید اگر صاف و یکدست نبود چند ثانیه دیگر در مایکروفر بگذارید. یکی دو دقیقه صبر کنید تا کرم مارشمالو خنک شود.

کرم مارشمالو

بستنی وانیلی، شیر و عصاره وانیل را همراه با کرم مارشمالو داخل مخلوط‌کن بریزید و آنها را با هم بزنید تا میلک شیک مارشمالو حاضر شود. اگر دوست دارید غلظت میلک شیک کمتر باشد مقداری شیر اضافه کنید و دوباره مخلوط کن را روشن کنید. اگر می‌خواهید غلیظ‌تر باشد کمی بستنی اضافه کنید.

حال وقت تزیین لیوان میلک شیک است. می‌توانید میلک شیک را در یک لیوان بزرگ سرو کنید یا آن را در استکان‌های کوچک سرو کنید (مخصوص تولد کودک). برای تزیین، ابتدا شکلات چیپسی را در کاسه مناسب مایکروفر بریزید و آن را در مایکروفر ذوب کنید. سپس لبه‌ی لیوان یا استکان مورد نظر را به اندازه یک سانت در شکلات فرو ببرید. پس از آن لبه شکلاتی شده لیوان را داخل کاسه ترافل رنگی فرو ببرید تا ترافل‌ها به لیوان بچسبند.

نحوه تزیین لیوان میلک شیک

میلک شیک را داخل لیوان بریزید و روی آن را با چند مارشمالوی کوچک تزیین کنید. یک نی رنگی داخل لیوان بگذارید و کار را تمام کنید. اگر مارشمالوی کوچک ندارید می‌توانید مارشمالو را با چاقو به شکل تکه‌های کوچک خرد کنید.

میلک شیک مارشمالو با تزیین