تزیین شکل حیوانات معمولاً برای بچه ها جذاب هستن. یکی از میوه هایی که زیاد برای تزیین استفاده میشه هم هندوانه است. تجربه ثابت کرده هندوانه رو میشه به شکل هرررر چیزی تزیین کرد. حالا چه هندوانه شب یلدا باشه چه برای هر مناسبت دیگه ای. اصلاً نیازی نیست مناسبتی داشته باشه. شما در هر روزی از سال میتونید با تزیین هندوانه شکل حیوانات عزیزانتون رو سورپرایز کنید. اما اگه دنبال بهانه هستید جشن تولد یکی از اون بهانه هاست. از این ایده ها استفاده کنید و مهمون های بزرگ و کوچکتون رو سورپرایز کنید.

و اما مژده این که ما برای همه افراد ایده هایی داریم. بعضی از تزیینات کمی سخت هستن یا امکانات خاصی میخوان و به هر حال ممکنه هر کسی توانش رو نداشته باشه. ولی ما اون قدر ایده های متنوع برای شما داریم که مطمئنم هر کسی بالاخره لااقل از پس یکی از اون ها برمیاد. نکته ای که باید یادتون باشه اینه که تزیین هندوانه شکل حیوانات نیاز به تمرین داره. ما فقط اینجا هستیم که به شما ایده بدیم. اون هم یه ایده اولیه. شما با توجه به امکاناتی که دارید و خلاقیت خودتون میتونید از این ایده ها استفاده کنید و شاهکار هنری خودتون رو خلق کنید. بعد هم با چند بار تمرین به جایی برسید که دلتون میخواد. پس اگه یه بار شکست خوردید و کارتون چیزی که میخواستید از آب در نیومد ناامید نشید. باز هم تمرین کنید تا ماهر بشید.

اگه این تصاویر برای شما گویا نیستن و دنبال ویدیوی تزیین هندوانه شکل حیوان هم هستید کافیه سرچ کنید. تا دلتون بخواد ویدیو در سایت هایی مثل آپارات و یوتوب هست. از این ایده ها و ویدیوهای موجود کمک بگیرین. بعد هم فقط تمرین، تمرین و یکم دیگه هم تمرین!

 

تزیین هندوانه شکل حیوانات

 

1- تزیین هندوانه به شکل هندوانه لاک پشت

 

تزیین هندوانه حیوانات

 

2- تزیین هندوانه شکل استخر دلفین

 

استخر دلفین

 

3- تزیین هندوانه شکل کوسه

 

تزیین هندوانه کوسه

 

4- تزیین هندوانه شکل قوی ساده

 

قوی ساده

 

5- تزیین هندوانه شکل پرنده

 

تزیین هندوانه حیوانات پرنده

 

6- تزیین هندوانه شکل دایناسور

 

تزیین هندوانه حیوانات دایناسور

 

7- تزیین هندوانه شکل فلامینگو

 

فلامینگو

 

8- تزیین هندوانه شکل حیوانات: طرح قورباغه

 

تزیین هندوانه قورباغه

 

9- تزیین هندوانه شکل خارپشت

 

تزیین هندوانه شکل حیوان خارپشت

 

امیدوارم از این ایده ها برای تزیین به شکل حیوانات استفاده کنید. پیشنهادات و نظرات خودتون رو در پایین مطلب برای ما بنویسید.