هندوانه میوه محبوب همه است که جون میده برای تزیین کردن. تزیین هندوانه برای مدرسه اما راه و رسم خودش رو داره. لزوما همه روش های تزیین هندوانه شکل حیوانات برای مدرسه بچه ها مناسب نیست. درسته که بچه ها از طرح حیوانات خوششون میاد. اما شاید بردن یه هنوانه کامل و بزرگ به مدرسه برای شما سخت باشه. در این صورت میتونید از روش هایی که در این مطلب براتون خواهم گفت برای تزیین هندوانه شب یلدا برای مدرسه استفاده کنید. البته این روش ها فقط برای شب یلدا نیست. توی تولد بچه ها و جشن ها و مناسبت های دیگه کودکان هم میتونید این تزیین های ساده و جذاب رو استفاده کنید.

شخصیت های کارتونی برای همه بچه ها جذاب هستن. میتونید برای مهمونی مورد نظرتون یه کارتون به عنوان تم مهمانی انتخاب کنید. مثلاً انگری برد! یا هر کارتون دیگه ای که کوچولوی شما دوست داره. حالا میتونید هندوانه رو به شکل اون کارتون تزیین کنید.

 

تزیین هندوانه برای مدرسه

 

البته ممکنه تزیین هندوانه با این همه جزئیات برای شما سخت باشه. اگه وقت ندارید یا به اندازه کافی در تزیین میوه ها مهارت ندارید بهتره روش های ساده تر رو انتخاب کنید. مثلاً با کاتر برش شخصیت های کارتونی رو از هندوانه جدا کنید و جزئیاتش رو با شکلات یا ترافل و خامه روی برش هندوانه بکشید. یا طرح هایی مثل سیبیل و عینک رو با کاتر ببرید. بعد در تکه های برش داده شده یک سیخ چوبی فرو کنید. بچه ها میتونن با این هندوانه های تزیین شده بازی هم بکنن. اما ساده ترین روش تزیین هندوانه برای مدرسه این هست که هندوانه رو قاچ های مثلثی بزنید و داخل چوب بستنی بکنید. درست مثل بستنی چوبی! یه بستنی چوبی میوه ای و سالم برای کوچولوها. در کل برای این تزیینات بچگانه سیخ های چوبی، چوب بستنی، شکلات چیپسی و ترافل دوستان خوب شما هستن. و میتونن کمک زیادی بهتون بکنن. کافیه کمی خلاقیت، صبر و حوصله داشته باشید.

در ادامه چند ایده ساده رو میبینید که میتونید ازشون برای تزیین هندوانه بچگانه استفاده کنید.

 

ایده های تزیین هندوانه برای مدرسه

 

1- تزیین هندوانه آبنباتی

 

تزیین هندوانه برای مدرسه ساده

 

2- تزیین هندوانه کفشدوزکی

 

تزیین هندوانه کفشدوزکی

 

3- تزیین هندوانه به شکل عینک

 

تزیین هندوانه عینک برای مدرسه

 

4- تزیین هندوانه شکل سیبیل

 

تزیین هندوانه سیبیل

 

5- تزیین هندوانه سیخی

 

هندوانه سیخی برای مدرسه

 

6- تزیین هندوانه چوبی

 

هندوانه چوب بستنی