تست یا اسنک تخم مرغ شنیدید؟ شاید نشنیده باشید ولی حتماً عکسش را جاهای مختلف دیدید و حتماً خودتان میتوانید حدس بزنید این صبحانه خوشمزه چطور درست میشود. به هر حال اگر برای تهیه اسنک تخم مرغ صبحانه نیاز به راهنمایی یا حتی انگیزه دارید این آموزش تصویری مرحله به مرحله را دنبال کنید. مطمئن هستم که با دیدن عکس ها سر ذوق می آیید و تست تخم مرغ را تهیه میکنید یا این که از کسی میخواهید صبح جمعه آن را برای شما درست کند!

برای تهیه این اسنک تخم مرغ، اول از همه باید وسط نان تست یک سوراخ ایجاد کنید. برای این کار میتوانید از هر وسیله ای استفاده کنید. کاتر برش گزینه اول شماست. اگر کاتر ندارید از لیوان یا قوطی کنسرو خالی یا حتی چاقو هم میتوانید استفاده کنید. پس نگران هیچ چیز نباشید. همه چیز آماده است. پیش به سوی یک صبحانه ساده و عالی!

طرز تهیه اسنک تخم مرغ

مرحله اول:

داخل ماهیتابه روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا داغ شود. با استفاده از لیوان بخش میانی نان تست را قالب بزنید و خارج کنید.

نان سوراخ اسنک تخم مرغ

مرحله دوم:

پس از اینکه روغن داغ شد نان ها را داخل ماهیتابه قرار دهید و با حرارت ملایم اجازه دهید نان برشته و طلایی شود.

نان تست سوراخ

مرحله سوم:

نان را برگردانید و 1 تخم مرغ کامل را داخل گودی نان بریزید. کمی صبر کنید تا تخم مرغ بسته و آماده شود ( با این روش تخم مرغ عسلی خواهید داشت ).

تخم مرغ در نان تست

حال، روی تخم مرغ کمی نمک بپاشید.

نیمرو در نان تست

اگر میخواهید دو طرف تخم مرغ پخته شود میتوانید همزمان با قرار دادن نان در ماهیتابه تخم مرغ را اضافه کنید و پس از اینکه یک طرف پخته شد برگردانید تا طرف دیگر آن نیز برشته و سرخ شود سپس سرو کنید.

تست تخم مرغ صبحانه

نکته:

با کاتر میتوانید نان را به شکل های مختلفی مثل قلب برش بزنید. در ضمن میتوانید قسمت برش خورده نان را هم سرخ کنید و همراه تست سرو نمایید.

تست تخم مرغ قلبی