تولدها لحظات خاصی از زندگی هستند که هر کسی دوست دارد آن را به بهترین شکل برگزار کند. این جشن ها به ویژه برای دختر خانم ها بیشتر اهمیت دارد که این روز را به زیباترین حالت ممکن بگذرانند. خوشبختانه روش های زیادی برای زیباتر کردن جشن تولد دخترانه وجود دارد. خوراکی های خوشمزه با تزیین های و رنگ های دخترانه مثل صورتی و بنفش می توانند انتخاب های خوبی برای تولدهای دخترانه باشند. در بین انواع خوراکی های خوشمزه ی تولدی، همیشه کیک ها حرف اول را می زنند. به جرات می توان گفت کیک های تولد متنوع ترین خوراکی های تولد هستند. اگر به مدل های عکس کیک تولد دخترانه نگاه کنید، متوجه خواهید شد که می توان آن ها را با روکش های مختلف از جمله فوندانت و شکلات و یا تزیینات رنگارنگ مانند ترافل های رنگی و یا ایزومالت جلوه داد. به منظور ایده دادن به شما عزیزان، در این مطلب چند عکس کیک تولد دخترانه را به همراه معرفی تزیینات و روکش های آن ها ارائه خواهیم داد.

 

عکس کیک تولد دخترانه

 

عکس کیک تولد دخترانه

 

کیک های شکلاتی

کیک تولید شکلاتی یکی از پر طرفدارترین و خوشمزه ترین کیک ها از جمله کیک های تولد دخترانه است. تنوع کیک های شکلاتی آنقدر زیاده گاهی انتخاب آن ها را سخت می کند. چرا که کیک شکلاتی نه تنها به کیک هایی با روکش های شکلاتی از جمله سس شکلات اطلاق می شود، بلکه کیک هایی که داخل آن ها خامه ی شکلاتی و یا تکه های شکلات وجود دارد هم در این دسته قرار می گیرند. شما می تونید هر یک از این کیک ها را انتخاب کرده و یا خودتان در خانه به سادگی درست کنید. برای درست کردن کیک شکلاتی برای تولد دخترانه، طرز تهیه کیک شکلاتی ایران کوک رو از دست ندید. چند عکس کیک تولد دخترانه با شکلات:

 

کیک شکلاتی دخترانه با اسمارتیز

عکس کیک شکلاتی تولد دخترانه

 

کیک های فوندانت

فوندانت یک مدل روکش کیک است که با خمیر مخصوص درست می شود. فوندانت مانند پارچه روی کیک را پوشانده و سطح آن را صاف و مسطح می کند. فوندانت را می تواند با چند قطره رنگ خوراکی به رنگ های متفاوت تبدیل کرد. البته استفاده از فوندانت محدود به روکش کیک نیست. با این خمیر میشه شکل های مختلفی درست کرده و از آن ها برای تزیین روی کیک استفاده کرد. شما هم می توانید با خرید خمیر فوندات و تبدیل آن به رنگ صورتی یا بنفش مخصوص تولد دخترانه، زیباترین کیک تولد دخترانه را درست کنید. با هم چند عکس کیک تولد دخترانه با فوندانت رو ببینیم:

 

کیک السا برای تولد دخترانه

کیک یونیکورن دخترانه

کیک با فوندانت

 

تزیین با خامه

خامه یکی از خوشمزه ترین مواد اولیه برای تزیین کیک در نظر گرفته می شود. اما خامه ای که برای تزیین و یا خامه کشی کیک استفاده می شود، با خامه ی صبحانه متفاوت است. خامه قنادی خامه ای شیرین و خوشمزه و سفت است که با استفاده از آن هم برای تزیین روی کیک و هم لایه های میانی اون استفاده میشه. خامه قنادی را می توان به شکل آماده از فروشگاه ها تهیه کرده و یا در خانه درست کنید. استفاده از قیف و ماسوره های زیبا را برای تزیین کیک تولد فراموش نکنید!

 

تزیین کیک با خامه رنگی

عکس کیک تولد دخترانه با خامه

کیک السا