راهنمای سفارش آنلاین کیک و شیرینی

کیک در خیلی از دورهمی‌های ما هست. در جشن تولد، میز عصرانه، صبحانه‌های فوری، جلسه‌های کاری و مهمانی‌ها. خرید این دسر هیجان‌انگیز، دورهمی را رنگی و جذاب می‌کند.

خرید کیک و شیرینی هم مثل خیلی از کارهای دیگرمان، آنلاین و ساده شده. دل‌مان می‌خواهد از جایی کیک و خوش‌مزه‌های دیگر را سفارش دهیم که تر و تازه باشد. کیفیت بالا و مزه رویایی داشته باشد. سر وقت به‌دست‌مان برسد. خیال‌مان را هم از لحاظ بهداشتی راحت کند. جایی مثل «کیکِ خونه».

ما در این مطلب برای‌تان تعریف کرده‌ایم که خوبی سفارش آنلاین کیک و شیرینی چیست و به چه نکته‌هایی باید توجه کنیم. ویژگی‌های کیک و شیرینی جذاب و هوس‌انگیز را هم برای‌تان گفته‌ایم.

سفارش آنلاین کیک و شیرینی؛ راهی ساده برای سفارش خوشمزه‌های هیجان‌انگیز

خرید آنلاین کیک و شیرینی به یکی از جذابیت‌های زندگی مدرن ما تبدیل شده است. دیگر عادت کرده‌ایم هر چه را نیاز داریم آنلاین بخریم. گوشی را برداریم و با چند کلیک سفارش‌مان را ثبت کنیم. چرا کیک را اینترنتی نخریم؟

مزیت سفارش آنلاین کیک و شیرینی چیست؟

سر کار که باشیم، می‌توانیم با صرف زمان کوتاهی، سفارش کیک آنلاین ثبت کنیم. یکی، دو ساعت بعد هم کیک روی میزمان است. اگر مهمانی سرزده به خانه‌مان بیاید، می‌توانیم با خرید کیک آنلاین، بساط پذیرایی از او را بدون نگرانی بچینیم.

خرید کیک اینترنتی یک امکان جذاب دیگر هم به ما می‌دهد. می‌توانیم برای عزیزان‌مان کیک بفرستیم یا شیرینی هدیه بدهیم. غافلگیر کردن عزیزمان با یک جعبه کیک یا شیرینی، خیلی لذت‌بخش است.

رها شدن از ترافیک و پیدا کردن جای پارک، یکی دیگر از خوبی‌های سفارش آنلاین کیک و شیرینی‌ست. بعضی‌ها عادت دارند از شیرینی‌فروشی محبوب‌ خودشان خرید کنند. هر جای شهر که باشند، باید ترافیک و معطلی را به جان بخرند.

با پیدا کردن یک سایت مطمئن برای خرید کیک و شیرینی تروتازه، خودمان را درگیر رفت‌وآمد در خیابان‌های شلوغ نمی‌کنیم؛ سایتی مثل «کیک خونه»

برای این‌که با اطمینان از سایت پا پیجی کیک و شیرینی بخرید، حتما به چند نکته توجه کنید.

۱- نماد و مجوز؛ دلیل راحتی خیال است

سایتی که نماد اتحادیه صنف قنادان را داشته باشد، خیال‌مان را از رعایت استانداردها و بهداشت راحت می‌کند. کافی‌ست پیش از خرید، سری به سایت‌شان بزنیم و از داشتن این مجوز مطمئن شویم. «کیک خونه» همه‌ی مجوزهای لازم را دارد و در سایتش آن‌ها را به ما نشان می‌دهد.

۲- کیفیت مواد اولیه کیک و شیرینی؛ نشانه بهداشت و خوشمزگی

انتخاب مواد کیک و شیرینی، نشانه اهمیتی‌ست که هر مجموعه برای کیفیت کار خودش قائل است. قبل از خرید کیک، باید ببینیم تولیدکننده از چه موادی و با چه کیفیتی محصولش را تولید می‌کند.

یک راهش این است که آنها را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنیم. ببینیم هر روز چه اتفاقی در کارگاه‌شان می‌افتد. هر چه بیشتر از کارگاه کیک‌‌پزی عکس و ویدیو ببینیم، به کیفیت کارشان پی می‌بریم.

«کیک خونه» هر روز در استوری‌های اینستاگرامش پشت‌صحنه‌ی کارگاهش را به ما نشان می‌دهد. درمورد مواداولیه توضیح می‌دهد. و خلاصه ما را در جریان همه چیز قرار می‌دهد.

۳- منوی متنوع و هیجان‌انگیز کیک و شیرینی

«کیک خونه» از کارگاه حرفه‌ای و تیم متخصص بهره می‌برد و محصولات متنوعی تولید می‌کند. خوبی‌اش این است که هنگام سفارش کیک و شیرینی،‌ دست‌مان باز است. باتوجه به ذائقه‌مان، از طعم‌های مختلف کیک انتخاب می‌کنیم و می‌خریم.

به‌غیر از کیک، کرامبل، پیروک، براونی و کوکی، رنگینک و دسرهای خوش‌‌رنگ و روی دیگری هم بین محصولاتش پیدا می‌شود.

۴- با نگرانی کرونا ویروس چه کنیم؟

این روزها که کووید ۱۹ روی زندگی‌هامان سایه انداخته،‌ خرید خوراکی کمی سخت شده است. خیلی‌ها ترجیح می‌دهند به قنادی نروند و خودشان کیک خانگی بپزند. می‌توانیم از جایی مثل «کیک خونه» کیک و شیرینی بخریم که خیال‌مان را از رعایت پروتکل‌های بهداشتی راحت می‌کند.

وقتی عکس و تصویر کافی از مراحل پخت‌وپز ببینیم، می‌توانیم میزان رعایت بهداشت را حدس بزنیم. این مجموعه محصولاتش را چند لایه بسته‌بندی می‌کند. پیک ویژه‌ خودش را دارد. به همین دلیل سفارش‌مان را تمیز و بهداشتی به‌دست‌مان می‌رساند.

۵- سادگی ثبت سفارش؛ راحتی خرید اینترنتی

یکی از نکته‌هایی که کار سفارش اینترنتی کیک را راحت می‌کند، ثبت سفارش ساده است. اگر مراحل ثبت سفارش ساده و روشن در سایت نوشته شده باشد، خرید کیک و شیرینی با چند کلیک انجام می‌شود.

سراغ سایتی بروید که اطلاعات کافی درمورد نحوه سفارش ارائه کرده. عکس‌های متنوع و زیادی از محصولاتش به‌نمایش گذاشته. و همین‌طور قیمت محصول و هزینه‌ ارسال به‌روشنی نوشته شده. «کیک‌خونه» همه‌ی این ویژگی‌ها را دارد.

 

۶- نظر کاربران؛ تجربه خریداران قبلی‌ست

این روزها که خیلی‌ها آنلاین خرید می‌کنند، خواندن نظر کاربران دیگر، کمک خوبی به‌نظر می‌رسد. ما با خواندن و بررسی نظر خریداران قبلی، نکته‌هایی درباره‌ کیفیت، مزه و نوع بسته‌بندی محصولات متوجه می‌شویم.

بعید است محصولی که کامنت‌های مثبت زیادی گرفته، کیفیت پایینی داشته باشد.

می‌توانیم در سایت‌های مختلف جست‌وجو کنیم. نظر مصرف‌کنندگان را درمورد برندهای مختلف بخوانیم؛ و با خیال آسوده سراغ سفارش کیک برویم.

کامنت‌های پیج اینستاگرام «کیک‌خونه» و کامنت‌های زیر هر محصول در سایت «کیک‌خونه»، ایده‌ی کلی در موردِ نظر خریداران به ما می‌دهد.

۷- تازگی کیک و شیرینی؛ مزه عالی محصول

یکی از چیزهایی که باعث می‌شود مزه و عطر و بوی کیک یا شیرینی به دل ما بنشیند، تازگی‌ست. تروتازه بودن کیک و شیرینی، یکی از مواردی‌ست که نمی‌شود از آن گذشت. هیچ‌کس دوست ندارد برای خرید کیک یا بسته‌ی شیرینی پول پرداخت کند، که پخت همان روز نباشد.

یکی از ویژگی‌های هیجان‌انگیز «کیک‌خونه» تازگی و مزه خانگی محصولاتش است. محصولات کیک‌خونه هر روز در کارگاه پخته می‌شوند و همان روز با ناوگان حمل و نقل اختصاصی این مجموعه به دست شما می‌رسند.

با درنظر گرفتن این نکته‌ها، سفارش کیک و شیرینی آنلاین ما، موفق و خوشایند خواهد بود. برای تجربه‌ی یک خرید لذت‌بخش، همین الان می‌توانید به وب‌سایت کیکِ‌خونه سر بزنید.