امروزه استفاده از متریال های مختلف برای دیزاین محیط بسیار رواج پیدا کرده است به گونه ای که از انواع چوب، شیشه، فلزات و متریال های دیگر برای دیزاین دکوراسیون داخلی استفاده می کنند. یکی از زیباترین و پرکاربرد ترین متریال ها، شیشه است که در انواع مختلف شفاف، آینه ای و مات در ضخامت ها و طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت رامادر یک شرکت بزرگ و معتبر است که از سال 1375 فعالیت خود را در زمینه ساخت شیشه های سکوریتی و انواع محصولات شیشه ای شروع کرده است. شرکت رامادر با سابقه چندین ساله و داشتن کادری مجرب و استفاده از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته تا به حال پروژه های زیادی را در سطح بین الملل و داخلی به ثبت رسانده است. در این مقاله به بررسی کاربرد چند نمونه از محصولات شیشه ای شرکت رامادر و راه های سفارش محصول از آن شرکت می پردازیم.

 

کاربرد شیشه سکوریت در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی

شیشه سکوریت یکی از انواع شیشه های نشکن و مقاوم است که از چند لایه شیشه معمولی در ضخامت ها 8 تا 20 میلی متر به صورت شفاف و مات در شرکت رامادر با استفاده از تجهزات پیشرفنه و کوره های داغ تولید می شود. ساختار شیشه های سکوریتی به گونه ای است که در صورت شکست باعث آسیب کسی نمی شود زیرا ذرات آن به صورت صیغل داده شده فرو می ریزد. از شیشه های سکوریتی برای ساخت انواع پارتیشن شیشه ای، پنجره دو جداره، درب شیشه ای اتوماتیک، اتاقک شیشه ای پشت بام، نمای اسپایدر، گلخانه شیشه ای، حمام شیشه ای و تراس شیشه ای استفاده می شود. در شرکت رامادر برای ساخت انواع شیشه های رنگی و شیشه های سندبلاست شده از شیشه سکوریت در ضخامت های مختلف استفاده می کنند.

 

ساخت انواع پارتیشن شیشه ای در محیط مسکونی و اداری

یکی از محصولات شیشه ای شرکت رامادر، پارتیشن های شیشه ای هستند که برای جداسازی بخش های مختلف فضای مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می گیرند. از پارتیشن اداری برای جداسازی اتاق کارمندان و محیطی برای نشیمن مشتریان یا ایجاد اتاق کنفرانس استفاده می شود. شرکت رامادُر یکی از شرکت های تولید کننده پارتیشن شیشه ای است که پارتیشن های زیادی را در انواع مختلف فریم لس، فریم دار، دوجداره، تک جداره و اداری به صورت ثابت و متحرک با استفاده از شیشه های سکورتی و شیشه لمینت به اجرا در می آورد. این شرکت برای ساخت پارتیشن های شیشه ای از تکنسین های حرفه ای و طراحان خلاق به همراه ابزار یراق وارداتی و باکیفیت استفاده می کند.

ساخت حمام شیشه ای در منزل

یکی از پر فروش ترین محصولات شیشه ای شرکت رامادر، حمام های شیشه ای هستند که با استفاده از شیشه های سند بلاست شده و شیشه سکوریت در سایز های مختلف و مطابق با سلیقه مشتری ساخته می شوند. حمام های شیشه یکی از انواع پارتیشن ها هستند که برای جداسازی فضای دوش از سرویس بهداشتی و حمام های مستر مورد استفاده قرار می گیرند. حمام های شیشه ای بسیار پرکاربرد هستند و علاوه بر بهداشت بالایی که دارند، باعث از بین رفتن انواع باکتری و میکروب می شوند. تمیز کردن و نگهداری حمام های شیشه ای بسیار آسان است و تنها با استفاده از یک دستمال مرطوب پاک می شود. شرکت رامادر یکی از بزرگترین شرکت هایی است که با استفاده از بهترین ابزار یراق و طراحان و تولید کنندگان حرفه ای توانسته است حمام های شیشه ای زیادی را تولید و به مرحله اجرا برساند. کسانی که قصد سفارش حمام شیشه ای از شرکت رامادر را دارند، با مراجعه به سایت و راهنمایی کارشناسان می تواند ابعاد مورد نظر حمام شیشه ای و جنس و طرح شیشه را سفارش دهند و محصول خود را به ثبت برسانند.

 

 

کاربرد شیشه لمینت در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی

شیشه لمینت یکی از انواع شیشه های نشکن و ایمنی است که از روی هم قرار گرفتن دو لایه شیشه سکوریت و یک لایه طلق پی وی سی ساخته می شود. استفاده از طلق پی وی سی در ساختار شیشه لمینت باعث استحکام آن شده و مانع از فرو ریختن شیشه در هنگام شکستن می شود. از شیشه های لمینتی برای ساخت انواع سقف شیشه ای، مکان های امنیتی، صنعت خودرو سازی، ساخت پله و راه پله، ساخت انواع پارتیشن شیشه ای و نمای اسپایدر استفاده می شود. قیمت شیشه های لمینتی نسبت به شیشه های سکوریتی قیمت بالاتری دارد و نسبت به شیشه های دیگر از مقاومت و استحکام بیشتری برخوردار است. شرکت رامادر یکی از شرکت هایی است به ساخت انواع شیشه لمینت در ضخامت های مختلف برای ساخت انواع محصولات شیشه ای استفاده می کند.

کاربرد شیشه سندبلاست در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی

همانطور که می دانید شیشه ها در انواع مختلف شفاف، مات و آینه ای در طراحی داخلی ساختمان و تولید محصولات شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرند. شیشه سندبلاست شده یکی از انواع شیشه های مات است که برای ساخت حمام شیشه ای، انواع پارتیشن خصوصی و نادید مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از مغازه ها برای نادید کردن محیط فروشگاه از شیشه های سندبلاست شده استفاده می کنند. شیشه سندبلاست در اثر فرایند سندبلاست با استفاده از خاک و شن نادید می شود.