نشاسته ذرت نوعي نشاسته است كه طي فرايندي از دانه هاي ذرت گرفته ميشود و مانند سایر نشاسته‌ها عامل غلظت در غذاها و شيريني هاست. این محصول معمولا در تهيه دسرهايي مثل پودينگ و كاسترد یا برای غلیظ کردن سوپ ها استفاده می‌شود؛ و به دليل خنثي بودنش از لحاظ طعم و بو و رنگ در شيريني پزي و كيك پزي و همچنين تزئينهايي كه با فوندانت صورت مي‌گيرد كاربرد ویژه‌ای دارد. آرد ذرت و نشاسته ذرت دو محصول کاملا متفاوت هستند که هر یک در آشپزی و قنادی نقش مهمی ایفا می کنند . مراحل تهیه، ساختار، کاربرد و روش استفاده از آرد ذرت و نشاسته ذرت با دیگری کاملا متفاوت است و اگر هر کدام را به جای دیگری استفاده کنید قطعا نتیجه غیر قابل استفاده خواهد شد و باید کل غذا یا شیرینی را دور بریزید. بنابراین آشنایی کامل با این محصولات کمک می کند با کاربرد دقیق آنها آشنا شوید.

نشاسته ذرت چیست؟

این محصول طی فرآیندی از دانه ذرت استخراج می شود پس در واقع برای تهیه آن نیاز به دستگاه های مخصوص صنعتی و طی فرآیندهای مختلف است این محصول مانند سایر نشاسته ها عامل غلظت است و می تواند بافت محصولات غذایی را غلیظتر نماید این محصول بافت خاصی دارد، اگر مقداری از این محصول را بین دو انگشتتان حرکت دهید صدای خاصی شبیه به جیر جیر می شنوید اما بافت آن در حالت معمول نرم و لطیف است نشاسته ذرت آرد سفید رنگی است که می تواند در انواع سوپ، دسر و سس استفاده شود و به آنها غلظت و بافت بهتر دهد. با خرید نشاسته ذرت می توانید از کاربردهای نشاسته ذرت و خواص نشاسته ذرت بهره مند شوید.

نشاسته ذرت برای پوست:

شما می‌توانید به سادگی فقط کمی آرد ذرت را با آب گرم بصورت خمیر در آورده و آن را روی پوست خود قرار دهید. البته به دلخواه می‌توانید مواد دیگری نیز بیفزایید.

نشاسته ذرت در بدنسازی:

وعده ی غذایی که بعد از تمرینات شما باید شامل کربوهیدرات های سریع الهضم مثل نشاسته ذرت باشد . این مکمل سطح آنابولیک انسولین را بالا می برد که کربوهیدرات هایی که میل کردید را به سمت سلول های عضلانی شما می کشاند.

نشاسته ذرت برای کودکان:

با خرید نشاسته ذرت از خواص نشاسته ذرت برای کودکان بهره مند شوید. یکی از بهترین مواد غذایی که در هنگام سرما خوردگی کودکان از آن میتوانید استفاده کنید نشاسته ذرت است. با استفاده از نشاسته ذرت و شیر میتوانید فرنی درست کنید.

نشاسته ذرت از کجا بخریم:

خرید آنلاین  نشاسته ذرت تنها ار فروشگاه اینترنتی ایران کوک امکان پذیر بوده و این فروشگاه با فروش عمده نشاسته ذرت بهترین کیفیت نشاسته ذرت را به مشتریان خود عرضه می کند. قیمت پودر نشاسته ذرت در هر فروشگاه بسته به فله ای یا بسته بندی بودن آن متفاوت است. قیمت هر کیلو نشاسته ذرت در این فروشگاه 10000 تومان بوده و به نسبت سایر فروشگاه ها ارزان تر است. اگر به دنبال این هستید که نشاسته ذرت از کجا بخرم ، می توانید برای خرید نشاسته ذرت به سایت فروشگاه ایران کوک مراجعه کنید. فروش نشاسته ذرت با بهترین کیفیت از فروشگاه لوازم قنادی ایران کوک امکان پذیر می باشد. از آنجا که کیفیت و تازگی در مواد غذایی حرف اول را میزند به شما پیشنهاد میکنیم از فروشگاه های معتبر خریداری کنید. فروشگاه اینترنتی ایران کوک نشاسته ذرت را با کیفیت و قیمت مناسب و در سریع ترین زمان ممکن به دست شما میرساند. قیمت نشاسته ذرت در فروشگاه ایران کوک در مقایسه با سایر فروشگاه ها مقرون به صرفه می باشد. با خرید نشاسته ذرت از این فروشگاه می توانید آن را درب منزل تحویل بگیرید. فروش عمده نشاسته ذرت نیز از این فروشگاه امکان پذیر می باشد.