کاردستی بلندر

 

ساخت حلقه تزیینی با فوم بلندر : برای ساخت این حلقه زیبا به فوم بلندر در رنگ های مختلف ، مقداری نخ کنفی یا روبان ، سیم نازک ، مهره های رنگی و چسب حرارتی نیاز دارید.

 

ابتدا الگوی برگ را روی کاغذی ترسیم کنید و برش بزنید سپس این الگوی کاغذی را روی فوم بلندر قرار دهید و فوم ها را از روی الگو برش بزنید ( میتوانید از چند طرح برگ استفاده کنید ).

 

سیم نازک را به شکل حلقه ای حالت دهید ، نخ کنفی یا روبان را روی سیم بچسبانید سپس برگ ها را همانند شکل روی آن قرار دهید و با چسب بچسبانید ، در پایان با مهره های رنگی پایین کار را تزیین کنید ، برای آویزان کردن حلقه مقداری نخ کنفی یا روبان را در بالای حلقه و زیر کار متصل کنید.

 

 

کاردستی بلندر

 

ساخت درختچه با فوم بلندر : برای ساخت این درختچه زیبا به فوم بلندر در رنگ های مختلف و چسب حرارتی نیاز دارید.

 

ابتدا الگوی درخت را روی کاغذ ترسیم کنید و برش بزنید سپس این الگوی کاغذی را روی فوم بلندر قرار دهید و 4 عدد برش بزنید ( برای تنه درخت از فوم ضخیم استفاده کنید ) ، لبه های درخت را میتوانید با اتو کمی گرم کنید و با دست به آن حالت دهید ، تنه های درخت را از مرکز به هم متصل کنید و بچسبانید.

 

الگوی برگ ها را نیز روی کاغذی ترسیم کنید و برش بزنید سپس این الگوی کاغذی را روی فوم بلندر قرار دهید و فوم ها را از روی الگو برش بزنید و در انتها با چسب روی بدنه درخت متصل کنید.