رنگ های مد فصل سرما

 

رنگ های برتر فصل سرما

 

» قرمز گل سرخی : اين رنگ براي هر رنگ پوستي مناسب و يک رنگ زيبا و لطيف است ، اين رنگ با مشکي وسفيد به خوبي هماهنگ ميشود و انتخاب خوبي براي خانم هاي شيک پوش است ، آقايان نيز ميتوانند تي شرت يا پيراهني از اين مايه رنگ بپوشند ، بسياري از طراحان رنگ ، قرمز گل سرخي و زيتوني گرم را از بهترين رنگ هاي فصول سرد ميدانند.

 

» ارغواني جوهری : اين رنگ بسيار زیبا و تاثير گذار است و با رنگ هايی مثل زرد عسلي و زيتوني تيره به خوبي هماهنگ ميشود ، يک مانتو ، پالتو وحتي پيراهن شب ارغواني با کفش و کيف زيتوني تيره به شما جلوه ای خاص خواهد داد.

 

» زرد عسلي : زرد عسلي رنگ گرمي است که براي زمستان بسيار ايده آل میباشد و به خوبي با رنگ های ارغواني و زيتوني گرم هماهنگ است.

 

» صورتي : صورتي از رنگ هاي مليح و دوست داشتني است و با رنگ گل سرخی بسيار زيبا ميشود و براي پيراهن هاي زنانه و مردانه مناسب است.

 

» زيتوني گرم : رنگي که ترکیبی ملایم از رنگ های زرد سبز میباشد و به نظر اکثر صاحب نظران مد يکي از بهترين و زيباترين رنگ هاي پايیزی است و با انواع رنگ های زرد ، سبز ،  قهوه اي  ، ارغواني و مشکي به راحتي هماهنگ ميشود.

 

» نارنجي خاکي : اين رنگ را ميتوان پرتقالی سوخته ناميد ، رنگ خاکي که سايه های نارنجی دارد ، اين رنگ به خاطر نزديکي به رنگ برگ هاي پاييزي بسيار مناسب اين فصل است و با گروه رنگ هاي طبيعي و خنثي بسيار خوب هماهنگ ميشود.

 

» آبي سراميکي : اين رنگ از آبي دريايي با طراوت تر است و جزو آبي هاي اسرارآميزي است که با رنگ هاي آبي ديگر به خوبي هماهنگ ميشود ، اين رنگ براي لباس هاي جين ،ک تان و جير بسيار مناسب است.

اگر فکر ميکنيد آبي با رنگ پوست شما متناسب نيست آنرا براي وسايلي مثل کيف ، کفش يا روسري انتخاب کنيد ، رنگ های صورتي ، کرم ، خاکستري و بعضي سبزها نيز با اين رنگ هماهنگ ميشوند و رنگ داغ فصل سرما يعني زيتوني گرم يا سبز ليمويي هم بهمراه آن بسیار شيک به نظر ميرسد.

 

» رنگ هاي کلاسيک طبيعي : اين رنگ ها را ميتوانيد بصورت تک رنگ يا با هم به کار ببريد چون ازسري رنگهاي خنثي هستند و با اکثر رنگهاي ديگر هماهنگ ميشوند.