گل ارایی در فنگ شویی

 

انرژی گل ها در فنگ شویی

 

لاله‌هاي قرمز ، تیره یا زرد سير كه داراي گل‌برگ‌هاي دو رنگ و كنگره‌دار هستند انرژي آتش دارند و به خوبی این انرژی را در محیط پخش میکنند و اين انرژي فضا را گرم و صمیمی ميكند.

 

از طرفی این لاله‌ها نیروی زیادی براي جلب توجه دارند و به طرز عجیبی چشم‌ها را به سمت خود می‌کشانند ؛ به همين دليل اين نوع گل‌ها براي قسمت اصلی اتاق بسیار مناسبند.

 

بهتر است این لاله‌های زیبا را با برگ‌هایی به رنگ سبز تیره که مخصوص قرار گرفتن در دسته گل هستند تزئین كنيد زیرا این برگ‌ها انرژی چوب را منتشر میکنند و انرژی لاله‌ها را تعديل كرده و شرایط مناسبی برای هماهنگی محیط به وجود می‌آورند.

 

پس از تهيه دسته گل اگر خواستيد از انرژی آن برای تحرك و شادابي استفاده كنيد ، آن را در سمت چپ اتاق قرار دهید اما قرار دادن اين دسته گل در قسمت شمال شرقي و جنوب غربي اتاق توصيه نميشود.

 

اگر بخواهيد انرژي منتشر شده از گل‌ها به رشد و نمو فرزندتان كمك كند بهتر است دسته گل را در سمت راست اتاق قرار دهيد.

 

براي اين دسته گل ، گلدان كريستال ساده و یا ظرفی سفالی توصيه ميشود زيرا در اين صورت دستمان براي ابتكار و خلاقيت‌ها زيباي بيشتر باز است اما استفاده از ظروف دیگری نیز مشکلی ندارد.

 

ميتوانيد روي ظرف دسته گل را با انواع اشياء تزئيني از قبيل روبان ، سنگ‌هاي رنگي يا صدف به همراه چسب بيارائيد یا حتی ساده تزئینش کنید.

 

در هر فصلي كه باشيد هميشه گل‌هايي كه مناسب اين دسته گل باشند در دسترس‌تان خواهد بود ؛ فقط دقت كنيد گل‌هايي براي دسته گل انتخاب شوند كه شكل و بافت‌شان ذهن‌هاي كنجكاو را به خود جلب كند.

 

هم‌چنين رنگ‌هاي سبز براق ، زرد و قرمز براي گل‌هاي اين دسته گل بيشتر توصيه ميشود.

 

به غیر از گل لاله ، گل‌هاي ظريف و مينياتوري يكي از گزينه‌هاي مناسب براي اين دسته گل‌ها هستند زيرا اين گل‌ها به دليل كوچكي و ظرافتي كه دارند بيشتر دست‌ها را براي نوازش به سمت خود جلب ميكنند.