ارایش چشم

 

ارایش شاعرانه : این نوع ارایش مناسب برای ارایش روزانه است ، ارایش شاعرانه ساده ولی خیره کننده میباشد و به چشم ها حالتی نافذ و جذاب میدهد.

 

ابتدا پشت پلک را کامل سایه سفید بزنید سپس از میان پلک به سمت بیرون سایه دودی یا مشکی بزنید ( از هر رنگ تیره دیگری نیز میتوانید استفاده کنید ) ، خط چشم را بکشید و ریمل بزنید ، پایین چشم ها نیز سایه و ریمل بزنید.

 

 

ارایش چشم

 

ارایش یخی : این ارایش به چهره حالتی زنده و فعال میدهد ، ابتدا پشت پلک را کامل سایه سفید یا ابی روشن بزنید سپس قسمت میانی پلک را ( بالای گودی چشم ) سایه ابی تیره زده و در سایه ابی روشن محو کنید.

 

نکته مهم در این ارایش این است که وقتی چشم ها را باز میکنید مژه ها دقیق بر روی سایه تیره دیده شوند ، پایین چشم ها را نیز سایه بزنید ، میتوانید از خط چشم سفید درون چشم استفاده کنید ، با ریمل و خط چشم ارایش را تکمیل نمائید.

 

 

ارایش چشم

 

ارایش خورشید : این ارایش به چهره حالتی گرم و دوست داشتنی میدهد ، ابتدا تمام پلک را سایه زرد بزنید سپس از گوشه داخلی چشم به سمت خارج چشم سایه نارنجی و قهوه ای بزنید.

 

سایه ها را درون هم محو کنید ، زیر ابروها سایه سفید بزنید ، خط چشم را بسیار نازک بکشید و رمیل بزنید ، برای پلک پایین نیز مقدار کمی سایه و ریمل استفاده کنید.

 

کلیک کنید : مشاهده ادامه این مطلب ...