Generic selectors

تاثیر لیمو ترش تازه بر سوخت و ساز بدن

۴,۳۲۵ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

 

لیموترش

 

تاثیر لیمو ترش تازه بر سوخت و ساز بدن

 

زمانی اضافه وزن به سراغتان می‌آید که میزان کالری دریافتی شما بیشتر از نیاز روزانه تان باشد و شرایط وقتی بدتر میشود که هیچ فعالیت و یا ورزشی که این کالری اضافی را بسوزاند، نداشته باشید. در این میان هر چند مصرف بعضی موادغذایی کمک کننده است اما اثر غیرمستقیم دارند. یکی از موادی که امروزه خیلی مطرح می‌شود استفاده از آب‌لیموترش تازه بصورت ناشتا است.

لیموترش حاوی ویتامین c‌ بسیار بالا است که برای سوخت و ساز مواد مختلف از جمله پروتئین و جذب آهن مفید است.

آنتی اکسیدان لیموترش را می‌توان یکی از مهمترین خواص آن دانست. در بدن هر فرد، مواد اکسیدان ناشی از سوخت و ساز وجود دارد که باقی ماندن این مواد اکسیدان در بدن، خاصیت سرطان‌زایی زیادی دارند. خاصیت آنتی‌اکسیدانی لیموترش، این مواد زائد را از بین می‌برد و بنابراین به نوعی به سوخت و ساز بهتر بدن کمک می‌کند.


 

برای سم زدایی بدن و افزایش متابولیسم هر روز لیموترش بخورید

برای سم زدایی بدن و افزایش سرعت متابولیسم بهتر است هر روز نصف یک لیمو ترش تازه را داخل یک لیوان آب ولرم بچکانید و میل کنید. این کار را ترجیحا هر روز صبح انجام دهید. آنزیم های گوارشی و فیبر موجود در لیمو باعث می شود تا هضم و سوخت ساز خوراکی هایی که در ادامه روز می خورید بسیار بهتر و بیشتر شود.    

خواص تغذیه ای آرتیشو

 

البته  باز هم تاکید میکنیم اصلاح الگوی زندگی مؤثرترین راه کاهش وزن است . درست است که مصرف موادی چون لیموترش تازه و یا استفاده از چای‌سبز، کمک کننده است، ولی تأثیرشان به اندازه‌ای نیست که بتوان این مواد را مؤثر برای کاهش وزن دانست و بهترین روش برای کنترل و کاهش وزن، سبک زندگی درست، کنترل میزان کالری دریافتی و استفاده از میوه‌ها و سبزیجات تازه ، بطور مداوم در رژیم غذایی روزانه است.

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید