میدونید راز تهیه رولت مرغ خوشمزه چیه؟ پیاز داغ، قارچ و پنیر فراوان. البته میدونید که رولت مرغ انواع دیگه ای هم داره. اما به نظرم من خوشمزه ترین نوعش رولت مرغ و قارچ پنیری ست. در ضمن تهیه این رولت خیلی هم ساده است. پس هر موقع دوست داشته باشید میتونید اون رو تهیه کنید. مطمئن باشید که همه عاشقش میشن. حتی بچه ها.

طرز تهیه رولت مرغ و قارچ پنیری

1- هر سینه مرغ را از طول به 3 قسمت برش بزنید و هر قسمت را کمی بکوبید تا نرم و پهن شود ( 2 سینه کامل میشود 6 سینه نازک ).

  رولت مرغ و سبزیجات

2- داخل ماهیتابه مقداری روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید و پس از اینکه داغ شد پیازهای خرد شده و سیرهای رنده شده را اضافه کنید و تفت دهید تا نرم و طلایی شوند سپس قارچ و فلفل دلمه ای خرد شده را اضافه کنید و تفت دهید تا مواد نرم شده و آب اضافی غذا کشیده شود. پس از پخت کناری قرار دهید تاسرد شود.

رولت مرغ و سبزیجات

3- روی سطح کار را کمی مرطوب کنید سپس سینه های مرغ را روی سطح کار قرار دهید و روی آنها نمک و فلفل بپاشید.   4- مقداری از مخلوط قارچی که سرد شده است روی سینه مرغ قرار دهید و روی آن مقداری پنیر پیتزا بپاشید سپس سینه مرغ را رول کنید و با خلال چوبی در جای خود محکم نمایید ، به همین صورت تمام رول های مرغ را آماده کنید و بپیچید.

رولت مرغ و سبزیجات

5- داخل ماهیتابه مقداری روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید تا داغ شود سپس رول های مرغ را داخل روغن داغ قرار دهید تا برشته و طلایی شوند ، پس از اینکه یک طرف طلایی شد برگردانید تا طرف دیگر نیز برشته و طلایی شود ( نیازی نیست روغن زیاد بریزید ).

  رولت مرغ و سبزیجات

پس از اینکه رول ها سرخ شدند داخا ظرف بریزید و با سس و سالاد دلخواه رولت های مرغ را سرو کنید.