Generic selectors

رنگ مو سال 97: شش رنگ موی برتر سال

۷,۵۴۸ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

رنگ مو تاثیر بسیاری در زیبایی چهره خانم ها دارد. اما رنگ مو سال چیست؟ اگر شما هم به دنبال تغییر رنگ مو های تان هستید و نمی دانید چه رنگ مو هایی برای امسال مد شده است با ما همراه شوید.

برترین های رنگ مو سال 2018

 

رنگ مو یاسی

 

رنگ موی سال یاسی

رنگ موی یاسی

 

رنگ موی یاسی یکی از بهترین رنگ مو ها می تواند برای بهار امسال باشد. دقت کنید این رنگ موی یاسی ته رنگ و ته مایه آبی نداشته باشد

رنگ مو آمبره بلوند عسلی

 

رنگ موی بلوند امبره

بلوند امبره

 

رنگ موی عسلی همچنان هم پرطرفدارترین رنگ مو در بین خانم ها است. وقتی شما آن را آمبره می کنید این رنگ موی عسلی سایه هایی طلایی هم دارد که در آفتاب تابستان چهره شما را زیباتر می کند.

رنگ مو قرمز پررنگ

 


رنگ موی قرمز پر رنگ

قرمز پر رنگ

 

رنگ مو هایی با تم توت فرنگی، قرمز تیره و زر گلد از رنگ موهایی ای است چند سالی است در بین خانم ها جایگاه ویزه ای پیدا کرده است. این رنگ مو ها هم پارسال و هم امسال جزو رنگ مو های پرطرفدار و مطابق  با مد روز است.

رنگ مو مشکی پرکلاغی

 

رنگ مو مشکی پرکلاغی

مشکی پرکلاغی

 

این خبر بهترین خبر برای کسانی است که همیشه موهای مشکی ای دارند و از تغییر رنگ  آنها در هراسند. یکی از رنگ مو هایی که برای امسال مد شده است، رنگ موی مشکی پر کلاغی است.

28 گرانترین شهر دنیا

رنگ مو آمبره قهوه ای دودی

 

رنگ مو آمبره قهوه ای دودی

آمبره قهوه ای دودی

 

این رنگ مو جزو رنگ مو هایی است که نه تیره است نه کاملا روشن ولی سایه تیره به روشنی که دارد تغییرات بیساری در چهره شما ایجاد می کند.

رنگ مو پلاتینیوم یخی

 

رنگ مو پلاتینیوم یخی

پلاتینیوم یخی

 

پلاتینیوم یخی هم یکی از رنگ مو هایی است که چندین سال است در بین خانم ها طرفداران خاص خودش را دارد. این رنگ مو یک پیشنهاد عالی برای روزهای گرم تابستان است.

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید