Generic selectors

آموزش تزیین کیک مدل گربه تپل

۱۷,۱۸۲ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

تزیین کیک

 

آموزش تزیین کیک مدل گربه تپل

 

برای این تزیین کیک بامزه و زیبا به کیک ساده ، باتر کرم ، خمیر فوندانت و رنگ خوراکی نیاز دارید.

 

تزیین کیک


 

برای این تزیین به 3 کیک ساده نیاز دارید ، یکی از کیک ها را پس از سرد شدن به 2 قسمت برش بزنید و بین دو لایه مقداری باتر کرم بزنید سپس اطراف کیک را با باتر کرم بپوشانید ( این کیک در کنار گربه قرار میگیرد ).

 

تزیین کیک

 

برای گربه به 2 کیک اسفنجی نیاز دارید ، هر کیک را پس از سرد شدن به دو قسمت برش بزنید ، لایه ها را روی هم قرار دهید و مابین لایه ها باتر کرم بزنید ( اطراف 2 لایه کیکی که برای بالای بدن گربه در نظر گرفته اید را برش بزنید و اضافی کیک را برای دم ، گوش و دست کنار بگذارید ) ، بخش بالای بدن باید کوچکتر باشد.

 

تزیین کیک

 

مقداری خمیر فوندانت سفید و آبی آماده کنید ، خمیر فوندانت سفید را روی کیک اول ( کیک کنار گربه ) بکشید ، خمیر فوندانت آبی را به صورت دایره ای با حاشیه نامنظم برش بزنید و روی فوندانت سفید قرار دهید.

 

تزیین کیک

 

خمیر فوندانت را با کمی رنگ مشکی مخلوط کنید تا به رنگ طوسی درآید سپس اطراف کیک اصلی ( بدن گربه ) را با آن پوشش دهید ، کیک های اضافی را که برش زده بودید با کمی باتر کرم مخلوط کنید تا به شکل خمیری نرم دراید سپس برای دم ، گوش ها و دست استفاده کنید و با خمیر فوندانت آن را پوشش دهید ( برای اتصال به بدن گربه آن را مرطوب کنید ).

آموزش تزیین هویج مدل قلب

 

تزیین کیک

 

پس از تکمیل شدن گربه مقداری خمیر فوندانت را با رنگ مشکی رنگ کنید ، برش هایی از خمیر مشکی برای بدن ، دم ، چشم ها ، بینی و … بزنید و با استفاده از کمی آب خمیر را روی سطح بدن گربه متصل کنید.

 

تزیین کیک

 

خمیر فوندانت را با رنگ بنفش و زرد رنگ کنید و دایره هایی از آن درآورید و اطراف کیک را با آن تزیین کنید ( این دایره ها را با استفاده از کمی آب روی خمیر متصل کنید ).

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, , , ,

یک دیدگاه برای آموزش تزیین کیک مدل گربه تپل

  1. الهام 12 ژانویه-2015 در 21:10 #

    وای خدا چقدر بامزه است.

دیدگاهتان را بنویسید