Generic selectors

آموزش تزیین کیک و دسر با آناناس

۱۵,۶۹۰ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

تزیین کیک

 

آموزش تزیین کیک و دسر با آناناس

 

با استفاده از میوه آناناس شما میتوانید گل کاغذی بسیار زیبایی آماده کنید و برای تزیین کیک ، شیرینی و دسر استفاده نمایید.

 

تزیین کیک


 

آناناس را بشویید و همانند تصویر پوست آناناس را با دقت جدا کنید و دور بیندازید ، دقت کنید پوست آناناس را نازک جدا کنید تا گل هایی که آماده میکنید بیش از اندازه کوچک نشوند.

 

تزیین کیک

 

با استفاده از ابزار یا قاشق بستنی داخل آناناس را همانند لانه زنبور سوراخ کنید ( ابتدا یک ردیف را سوراخ کنید و سوراخ ردیف بعدی را مابین سوراخ های ردیف قبلی ایجاد کنید تا شکل نهایی کار منظم باشد ).

 

تزیین کیک

 

با استفاده از چاقوی بسیار تیز ، آناناس را به تکه های بسیار نازک و چیپسی برش بزنید ، هرچه این برش ها نازک تر باشد نتیجه کار بهتر خواهد بود.

 

تزیین کیک

 

داخل سینی فر کاغذ روغنی قرار دهید و برگه های اناناس را روی آن بگذارید سپس سینی را داخل فر با دمای 220 درجه سانتیگراد به مدت 1 ساعت قرار دهید ( پس از 30 دقیقه آناناس را پشت و رو کنید ) ، مدت زمان خشک شدن بسته به ضخامت برش ها ممکن است کمی بیشتر شود.

 

تزیین کیک

 

پس از خشک شدن اناناس آنها را به همان صورت داغ داخل قالب های مافین بگذارید و حداقل 12 ساعت استراحت دهید تا گل ها کامل خشک شده و شکل اصلی خود را پیدا کنند.

مدل های تزیین شله زرد – 4

 

تزیین کیک

 

این گل های زیبا و خوشمزه را میتوانید داخل کیسه فریزر بگذارید و به دور از رطوبت و در دمای اتاق تا چند روز مورد استفاده قرار دهید.

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, ,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید