Generic selectors

پوست – روش های مراقبت از پوست

۱۵,۸۶۹ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

زیبا سازی پوست

 

اصول مراقبت و جوان سازی پوست

 

صبح و شب : تمام متخصصان محصولات زیبایی و سلامت پوست میگویند که پاکسازی روزانه پوست ( هر صبح و هر شب ) برای محافظت از پوست و بیشترین تاثیرات محصولات بهداشتی کاری ضروری است.

 

پاکسازی پوست پس از بیدار شدن از خواب پوست را نیز بیدار می‌کند ، سلول های مرده ای را که طی شب جمع شده از بین می‌برد و پوست را برای دریافت مواد فعال و محصولات دیگر آماده می‌کند.


 

شب ها این کار تنها راه حل برای از بین بردن تمام آثار مواد آرایشی و دیگر آلودگی ها مانند عرق و آلودگی هواست که طی روز روی پوست جا خوش کرده اند ، بنابراین پاکسازی فقط مختص زنانی نیست که آرایش می‌کنند و کاری همگانی میباشد.

 

پاک کردن آرایش : گذاشتن زمان برای پاک کردن آرایش بعد از یک مهمانی شبانه چندان راحت نیست اما باید بدانید که در دراز مدت پاک نکردن آرایش باعث ازدیاد سبوم می‌شود ، ازدیاد سبوم موجب افزایش سرعت ایجاد چروک شده و روز به روز رنگ پوست تیره تر میشود و به طور خلاصه پوست دچار خفگی می‌شود.

 

مالیدن یک کرم مرطوب کننده یا ضد چروک روی پوستی که پاک سازی نشده یا آرایش آن تمیز نشده است بی فایده خواهد بود ، بهترین روش برای پاکسازی پوست شستشو با صابون های ملایم است ( پس از شستشو با صابون میتوانید با کمی کرم مرطوب کننده سبک مخصوص شب پوست تان را مرطوب کنید ).

آرایش بانوی طلایی

 

پوسته پوسته شدن پوست موثر در جوان ماندن پوست : به طور طبیعی هر 28 روز یک بار پوست صورت پوسته پوسته می‌شود اما این پدیده با افزایش سن کند شده و در نتیجه سلول های مرده بسیاری روی پوست جمع می‌شوند و پوست پیر به نظر می‌رسد.

 

پوسته شدن روزانه با سرعت بخشیدن به پوست اندازی باعث تجدید شدن بهتر سلول ها و تحریک اپیدرم تا اعماق آن می‌شود ، این اقدام رنگ دانه های پوست را تصفیه ، رنگش را روشن و تجدید سلولی را افزایش می‌دهد همچنین موجب جذب و کارایی بهتر کرم های مرطوب کننده میشود.

 

 ادامه مطلب در این بخش مطالعه شود …

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

, ,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید