Generic selectors

مفاهیم چی و شاچی در فنگ شویی

۱۴,۹۷۲ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

 

چی و شاچی در فنگ شویی

 

چی و شاچی در فنگ شویی

 

فنگ شویی که به معنی باد و آب است هنر باستانی شرق برای تروج سلامتی ، شادی ، سعادت ، انرژی و شور و اشتیاق از طریق چیدمان صحیح اشای و دکور مناسب است و هدف فنگ شویی در مجموع خلق حس هماهنگی در خانه فرد و در نتیجه زندگی اوست.

 


فنگ شویی بر حرکت چی Chi که با عناوین دم کیهانی یا انرژی حیاتی نیز خوانده میشود مبتنی است.

 

چی Chi  شانس خوب را به انرژی فیزیکی ، روابط عاطفی و رفاه مادی تبدیل میکند ، بنابراین جریان مناسب و درست چی در خانه بسیار مهم و حیاتی است ، اگر چی Chi نتواند در خانه بدرستی حرکت کند به انرژی مخرب یا شاچی ShaChi  تبدیل میشود.

 

چی Chi در خطوط منحنی و شاچی ShaChi  در خطوط مستتقیم و صاف حرکت میکند ، گوشه های نوک تیز نیز تیرهای نامرئی یا پرتوهای مضر خلق میکنند که این میتواند شانس شما را خدشه دار کند ؛ بعنوان مثال برای مبلمان و لوازم خانه توصیه میشود بجای لوازم نوک تیز از انهایی که انحناء دارند استفاده کنید.

 

چی Chi در دو قطب یین نیروی زنانه و منفی و منفعل و یانگ نیروی مردانه ، مثبت و فعال دارد ، این به معنی اینکه یانگ خوب و یین بد است نمیباشد بلکه مانند شب و روز بخشی از یک چرخه بزرگ است یعنی مخالف هایی که مکمل هم هستند.

معرفی عنصر تولد در فنگ شویی

 

زمانیکه ما از خودمان یا چیزی راضی هستیم یعنی اینکه یین و یانگ در عالی ترین وضعیت تعادلی خود قرار گرفته اند و این هدف اصلی فنگ شویی برای برقراری دائم و همیشگی این تعادل و در نهایت بوجود آمدن آرامش و هارمونی است.

 

جریان داشتن چی در محیط خانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا اگر این نیروی حیات بخش نتواند در خانه جریان داشته باشد و راکد بماند کم کم به انرژی مخرب یعنی شاچی تبدیل شده و موجب افسردگی ، بیماری ، بدشانسی ، نا امیدی ، خشم ، اضطراب ، نقصان ثروت و … خواهد شد.

 

» بی نظمی در خانه بمدت طولانی باعث ایجاد شاچی میشود.

» گل های خشکیده در خانه باعث ایجاد افسردگی و بیماری میشود بنابراین در دکوراسیون منزل از گلهای خشک استفاده نکنید ، بجای گل های خشک گلدان های شاداب و پربرگ بگذارید زیرا به ایجاد انرژی مثبت در منزل کمک میکند.

 

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید