Generic selectors

مفاهیم چی و شاچی در فنگ شویی

۱۵,۰۰۵ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

 

چی و شاچی در فنگ شویی

 

چی و شاچی در فنگ شویی

 

فنگ شویی که به معنی باد و آب است هنر باستانی شرق برای تروج سلامتی ، شادی ، سعادت ، انرژی و شور و اشتیاق از طریق چیدمان صحیح اشای و دکور مناسب است و هدف فنگ شویی در مجموع خلق حس هماهنگی در خانه فرد و در نتیجه زندگی اوست.

 


فنگ شویی بر حرکت چی Chi که با عناوین دم کیهانی یا انرژی حیاتی نیز خوانده میشود مبتنی است.

 

چی Chi  شانس خوب را به انرژی فیزیکی ، روابط عاطفی و رفاه مادی تبدیل میکند ، بنابراین جریان مناسب و درست چی در خانه بسیار مهم و حیاتی است ، اگر چی Chi نتواند در خانه بدرستی حرکت کند به انرژی مخرب یا شاچی ShaChi  تبدیل میشود.

 

چی Chi در خطوط منحنی و شاچی ShaChi  در خطوط مستتقیم و صاف حرکت میکند ، گوشه های نوک تیز نیز تیرهای نامرئی یا پرتوهای مضر خلق میکنند که این میتواند شانس شما را خدشه دار کند ؛ بعنوان مثال برای مبلمان و لوازم خانه توصیه میشود بجای لوازم نوک تیز از انهایی که انحناء دارند استفاده کنید.

 

چی Chi در دو قطب یین نیروی زنانه و منفی و منفعل و یانگ نیروی مردانه ، مثبت و فعال دارد ، این به معنی اینکه یانگ خوب و یین بد است نمیباشد بلکه مانند شب و روز بخشی از یک چرخه بزرگ است یعنی مخالف هایی که مکمل هم هستند.

فنگ شویی اتاق خواب

 

زمانیکه ما از خودمان یا چیزی راضی هستیم یعنی اینکه یین و یانگ در عالی ترین وضعیت تعادلی خود قرار گرفته اند و این هدف اصلی فنگ شویی برای برقراری دائم و همیشگی این تعادل و در نهایت بوجود آمدن آرامش و هارمونی است.

 

جریان داشتن چی در محیط خانه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا اگر این نیروی حیات بخش نتواند در خانه جریان داشته باشد و راکد بماند کم کم به انرژی مخرب یعنی شاچی تبدیل شده و موجب افسردگی ، بیماری ، بدشانسی ، نا امیدی ، خشم ، اضطراب ، نقصان ثروت و … خواهد شد.

 

» بی نظمی در خانه بمدت طولانی باعث ایجاد شاچی میشود.

» گل های خشکیده در خانه باعث ایجاد افسردگی و بیماری میشود بنابراین در دکوراسیون منزل از گلهای خشک استفاده نکنید ، بجای گل های خشک گلدان های شاداب و پربرگ بگذارید زیرا به ایجاد انرژی مثبت در منزل کمک میکند.

 

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید