Generic selectors

عینک – انتخاب عینک مناسب با فرم صورت

۲۲,۶۶۷ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

 

انتخاب عینک

 

انتخاب عینک مناسب با فرم صورت

 

انواع مختلفی از عینک ها وجود دارد که دو دو دسته طبقه بندی میشوند ، عینک های طبی و عینک های آفتابی که این عینک ها تاثیر زیادی بر روی صورت افراد دارند و انتخاب یک عینک مناسب در زیبایی فرد تاثیر بسزایی دارد.

 


عینک های آفتابی در حفاظت چشم درای اثرات بسیار مهمی هستند اما نباید هر عینک آفتابی را به چشم زد بلکه باید عینک های استاندارد را برای محافظت از چشم ها مورد استفاده قرار داد ، علاوه بر کیفیت عینک باید عینکی را انتخاب کنید که به فرم صورت تان نیز بیاید. 

 

انتخاب فرم و شکل عینک : قبل از انکه به رنگ عینک تان بپردازید و بخواهید رنگ آن را انتخاب کنید ابتدا به قاب و فرم عینک دقت کنید ، ابتدا فرمی را انتخاب کنید که صورت تان در زمان استفاده از ان راحت باشد.

 

اگر صورت مربع شکلی دارید : قاب و فرم های را انتخاب کنید که گرد و یا بیضی باشند زیرا انحنا و حالت خمیدگی که این عینک ها دارند باعث میشوند صورت تان را از حالت مربع شکل خارج شود و حالت زاویه دار صورت تان کاهش پیدا کند.

 

اگر صورت گردی دارید : قاب و فرم های کشیده و مربع را انتخاب کنید ، اگر در گوشه عینک ها نیز حالت زاویه داری باشد بسیار مناسب است و صورت را از حالت گرد خارج میسازد ، افرادی که صورت گردی دارند هرگز نباید از عینک های که فرم شان گرد است استفاده کنند.

 

اگر صورت بیضی شکلی دارید : افرادی که صورت های بیضی دارند بهترین حالت صورت را دارا میباشند ، به صورت های بیضی همه مدل فرم و قاب عینک می آید  ، اگر صورت بیضی دارید میتوانند هر فرمی را که میخواهید انتخاب کنید.

همه چیز درباره لیزر مو های زائد

 

اگر شما صورتی مستطیل شکل دارید : بهتر است از فرم هایی استفاده کنید که دارای گوشه و زاویه های گرد میباشند ، برای اینکه حالت متعادلی بین صورت و فرم عینک تان برقرار کنید این حالت بهترین است.

 

 

نکاتی که باید هنگام خرید عینک به آنها دقت داشته باشید : شیشه ی عینک های را که انتخاب می کنید نباید زیاد سنگین باشد که صورت را اذیت کند ، عینکتان نباید زیاد به روی بینی شما فشار بیاورد و این موضوع را زمانی متوجه میشوید که عینک را بر میدارید و عینک نباید اثری را بر روی بینی شما بجای گذاشته باشد ، اگر با دسته های عینک که به پشت گوش میرود راحت نیستید حتما آنرا عوض کنید.

 

نکاتی در رابطه با انتخاب رنگ عینک تان و این که باید چه رنگی را انتخاب کنید : رنگی را برای عینکتان انتخاب کنید که به رنگ صورت تان بیاید ، اگر شما پوست سفیدی دارید بهتر است از رنگ های تند استفاده کنید مانند قرمز ، قهوه ای ، آبی ، مشکی اما اگر پوست تان  سفید نیست و مات میباشد بهتر است از رنگ های مانند سفید ، مشکی ، خاکستری استفاده کنید.

 

عینک های رنگی : اگر میخواهید عینک های رنگی انتخاب کنید بهتر است عینک خود را با توجه به رنگ مویی که دارید انتخاب کنید ، اگر از عینک های رنگی استفاده میکنید رنگ عینک تان نباید با رنگ رژ لب تان یک رنگ باشد یعنی بعنوان مثال اگر رنگ عینک تان قرمز است از رژ لب قرمز استفاده نکنید.

 

ادامه این مطلب را اینجا دنبال کنید …

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

,

بدون دیدگاه.

دیدگاهتان را بنویسید