Generic selectors

مد – معرفی رنگ مد سال 2012

۱۵,۵۶۲ بازدید

خرید آنلاین لوازم قنادی + ارسال رایگان +5 درصد تخفیف، آخرین فرصت خرید در جشواره پاییز ایران کوک شاپ. کد تخفیف 5 درصد : irancookir اینجا کلیک کنید

 

مد 2012 - مد 1391

 

رنـگ مـد سال 2012

 

اگر میخواهید بدانید رنگ امسال چیست باید گفت که طراحان مد میگویند رنگ امسال نارنجی مایل به قرمز است و مؤسسه Panton رنگ سال 2012 را نارنجی مایل به قرمز اعلام کرده است.

 

دلیل انتخاب این رنگ پر هیجان و زیبا وضعیت بد اقتصاد جهان و ناامیدی مردم در سال 2012 میباشد ، رنگ هیجانی و خشنی‌ مانند نارنجی مایل به قرمز بسیار مناسب است تا دوباره انرژی‌ای که برای حرکت کردن به جلو نیاز است به مردم بدهد.


 

نارنجی قرمز رنگی زنده و علامتی انرژی زاست و نشان دهنده قدرت و پشتکار است یعنی همان چیزی که با ان میتوان تغییراتی چشمگیر در زندگی انجام داد.

 

مدیر کمپانی پنتون گفته است نارنجی می‌تواند افکار دلگرم‌کننده را زنده کرده و فرد را به فعالیت تشویق‌ کند تا بتواند به سمت هدف‌های بهتری که در نظر دارید حرکت کنید ، رنگ نارنجی مایل به قرمز القا کننده امیدواری و خوش‌بینی است که در نتیجه ترکیب احساس سرزندگی حاصل از آدرنالین تولید شده توسط رنگ قرمز و دوستی و گرمای تولید شده توسط  رنگ زرد است.

 

توجه به معرفی رنگ سال اغلب مورد توجه جوانان و افرادیست که به دنبال مدگرایی هستند و بر اساس آن رنگ لباس خود را انتخاب می کنند اما اگر شما توجهی به مد گرایی و رنگ سال ندارید بهتر است برای انتخاب رنگ لباس سال خود به دنبال رنگ هایی باشید که شما را زیباتر نشان دهد تا سلیقه خود را نشان داده و به پوشش تان جذابیتی جدید دهید.

شینیون - آموزش بستن مو به شکل سبدی

 

رنگ سال 2012 یعنی نارنجی مایل به قرمز میتواند علاوه بر پوشاک در دکوراسیون منزل و  لوازم شخصی نیز مورد استفاده قرار گیرد.

 

 

شبکه های اجتماعی

برای دریافت بروزرسانی ها عضو خبرنامه ما شوید.

,

۲ دیدگاه برای مد – معرفی رنگ مد سال 2012

  1. مژگان 7 آوریل-2012 در 11:38 #

    من می دونستم ( صورتک نیش باز )

    • نیلوفر بانو 7 آوریل-2012 در 12:13 #

      خوب دیگه شما استادی خودت …

دیدگاهتان را بنویسید